16 Şubat 2018 Cuma

HOŞ GELDİN 2018 ( KISA SÜRELİ KULLANIM TESTİ )

Baktım herkes bok varmış gibi 31 aralıkta 1 ocakta yazı yayınlıyor hoş geldin 2018 falan ben de dedim ki az bekleyelim bi girelim neymiş nasılmış bu 2018.

Maalesef 2018 bırakın üst model olmayı 2016S bile olamamış abi.
Daha fazla para harcayıp daha da az şeye sahip olduğumuz boktan bir yıl daha.Kasıyor zaten bir kaç bilgi yüklüyorsun günler geçmiyor, makineyi biraz zorluyorsun, hani düşüneyim falan diyorsun, direkt reset istiyor.

Sistemde daha da açık verilmeye başlanmış, bir de kötü kötü yazılımlar türemiş abicim dikkatli olun.24 saat işlek bir caddeden aracınız üzerindeki brandanız falan çalınır yani uyarayım.Sabah bi kalkarsın, aaa ben bu depoyu daha iki gün önce doldurmuştum ne ola ki dersin bir bakmışsın depoyu patlatmışlar.Benzin olmuş 6 lira hareketli bir sektör ona göre.

Şarjı uzun gidiyor ama hakkını vermek gerek 10-12 saat çalışma ömrü var, yaklaşık 6 saatte de ertesi günü çıkaracak kadar şarj oluyor makine.He dersin ki şarjı full doldurayım işte o biraz pahalı.Makine yiyor abi, bi markete girdin mesela 150 den aşağı çıkamazsın, o da 3-5 günlük götürür, adam akıllı şarj olsun istersen.

Çözünürlüğü çok soran oldu, berbat.Net bir şekilde önceki modele göre oldukça düşük, çok puslu. Milletimiz çok zengin olduğundan bir eve 2-3 araba düşüyor, önüne domalana fabrika açı.. aay pardon önüne gelen yani fabrika açıyor, e hal böyle olunca çözünürlükte düşüyor.

Ses kalitesini sormuşlar, maalesef diyorum.Eskinin patlak hoparlörlerini şimdi nimet gibi sunmuşlar her yerden ayrı bir ses geliyor.İletişim kurmak çok zor zate, sen a diyorsun karşı tarafı ananın amı anlıyor, sonrasını sorma zaten o haberler yok mu bundan hep.

Neyse 2018 size mutluluk ehe huzur falan ehe getirs.. abi gülme tutuyor diyemiyorum😂😂

1 yorum:

  1. :) ) Büyük blog etkinliğinden gelmiş dün takibe almıştım sizi... Takibiniz için teşekkür ederim

    YanıtlaSil